Parafia Zwiastowania NMP w Dębem

Parafia Rzymsko-Katolicka Zwiastowania NMP w Dębem Diecezja Kaliska.Kościół i wspólnota parafii Dębe. Aktualne wydarzenia z życia parafii. O parafii.

OVERVIEW

The web site parafiadebe.info currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have traversed two pages inside the site parafiadebe.info and found zero websites associating themselves with parafiadebe.info. There is two contacts and locations for parafiadebe.info to help you communicate with them. The web site parafiadebe.info has been on the internet for eight hundred and fifty-six weeks, twenty-nine days, two hours, and fifty-two minutes.
Addresses
Online Since
Feb 2008

PARAFIADEBE.INFO TRAFFIC

The web site parafiadebe.info has seen diverging quantities of traffic all over the year.
Traffic for parafiadebe.info

Traffic ranking (by month) for parafiadebe.info

Traffic ranking by day of the week for parafiadebe.info

PARAFIADEBE.INFO HISTORY

The web site parafiadebe.info was created on February 07, 2008. As of today, it is eight hundred and fifty-six weeks, twenty-nine days, two hours, and fifty-two minutes old.
REGISTERED
February

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PARAFIADEBE.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiadebe.info Mobile Screenshot of parafiadebe.info Tablet Screenshot of parafiadebe.info

Protected Domain Services

Protected Domain Service Protected Domain Service

Chludowska 387/9

Biedrusko, ON, 62-003

INFO-CAL

INFOCAL INFOCAL

Chludowska 387/9

Biedrusko, WLKP, 62-003

PARAFIADEBE.INFO SERVER

Our crawlers detected that a single page on parafiadebe.info took zero milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so therefore we consider parafiadebe.info not secure.
0 sec
0.0.0.0

NAME SERVERS

ns2.cal.pl
ns1.cal.pl

Parafia Zwiastowania NMP w Dębem

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site parafiadebe.info has the following on the homepage, "Witamy na oficjalnej stronie Parafii Dębe! Płyta KERYGMAT już za darmo w Internecie." I noticed that the website also said " Jeśli chcecie posłuchać jak gra nasz zespół zapraszam do posłuchania całej płyty za darmo na stronie TELEWIZJI AGLOMERACYJNEJ OSTRÓW - KALISZ OK24." They also said " Mnie bardzo spodobał się ostaniu utwór - a Wam? Śpiewa go Bartek Dreczko z I klasy gimnazjalnej. W roku 2014 nie będzie I Komunii Świętej." The meta header had Parafia Dębe as the first optimized keyword. This keyword is followed by Parafia w Dębem, Zwiastowania NMP, and Parafia Zwiastowania NMP w Dębem which isn't as important as Parafia Dębe. The other words parafiadebe.info used was Parafia Zwiastowania Najświętrzej Maryi Panny w Dębe. Dieceza Kaliska is included but might not be seen by search crawlers.

ANALYZE SIMILAR WEBSITES

Parafia Dobrego Pasterza Ustroń-Polana

Ul Polańska 95, 43-450 Ustroń-Polana. Odpust parafialny w IV niedzielę Wielkanocy. W każdą środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Od maja do października każdego 13-go dnia miesiąca Nabożeństwa Fatimskie. Kancelaria Parafialna czynna od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św. Na początku lipca rozpoczęły się prace murarskie, b.

Parafia Dobromierz Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Dobromierzu

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Galerie z roku 2009 i starsze. Zaprasza do aktywnego uczestnictwa w życiu kościoła.

Parafia Domaszkowie, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV Parafialnym Festynie Odpustowym. w wyniku trąby powietrznej, jaka przeszła nad gminą Międzylesie zerwany i uszkodzony został dach na powierzchni ok. Panny w Nowej Wsi .

Z życia parafii

Dzisiaj jest Sobota, 14 kwietnia 2018 roku. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę 2014 r. Serdeczne życzenia świąt Zmartwychwstania przekazują ks. Ciemnica i Grób Pański - 2018 r.